Svatý týden

S ohledem na všechna vyhlášená opatření, je asi nejvyšší čas, abychom si nějak zorganizovali náboženský život v našich farnostech. Proto Vám touto cestou sděluji následující informace k možnostem, které jsou v dané době uskutečnitelné.

KOSTEL
Bude možnost pomodlit se soukromě v kostele v Mikulášovicích. Kostel bude otevřen:

Květná neděle: 14.00 - 16.00
Velký pátek: 16.00 - 18.00
Bíla sobota: 14.00 - 17.00
Velikonoční neděle 10.00 - 11.30

Kdo byl by ochoten půl hodiny dohlížet v době otevření na kostel, prosím, aby se případně na Květnou neděli (pokud navštíví kostel) zapsal do připraveného formuláře, který bude k dispozici, nebo mě kontaktoval na mobilu: 731 402 565. Stačí poslat sms. Čas sdělím v odpovědi.

Pamatujte prosím na individuální prostředky ochrany /roušky, rukavice/.

SVATOST SMÍŘENÍ
Kdo by chtěl přijmout svátost smíření, prosím, aby si den a hodinu domluvil se mnou telefonicky:
731 402 565.

PŘENOSY
Přímé televizní i rozhlasové přenosy velikonočních obřadů a bohoslužeb z Vatikánu, nebo z jednotlivých míst naší republiky, můžete sledovat prostřednictvím TV Noe, Radia Proglas i ČT. A také na stránkách www.mseonline.cz

Neveřejné /čili bez fyzické účasti lidu!!!!!/ bohoslužby v našich farnostech se budou konat:
na Zelený čtvrtek od 18:00 mše svatá večeře Páně
na velký pátek od 10:00 Křížová cesta a od 15:00 velkopáteční obřady
na bílou sobotu od 20:00 velikonoční vigilie
a na neděli zmrtvýchvstání Páně od 7:00 mše svatá

Doporučuji také podívat se na videa, jak v domácnosti prožít velikonoční Triduum:
   Úvodní video