Jdi na obsah Jdi na menu
 


Setkání na farní zahradě

27. 6. 2010

Farní oslava a sešlost

 

Tak jsme se opět sešli na společné oslavě narozenin našeho kněze P. Jacka Kotisze, který měl 27. 6. 2010 již 37. narozeniny. Přijeli z farností Mikulášovice, Vilémova a Lobendavy i z Dolní Poustevny a Velkého Šenova, takže se nás zde sešlo kolem 60-ti, což bylo velice pěkné. I když jsme se z počátku moc neznali, nyní alespoň víme kam kdo patří. Hodovalo  se i pilo, náš oslavenec P. Jacek rožnil výborné buřty, hodně přítomných žen opět doneslo své výrobky, jako byl dort ze salámů, normální sladký dort i zákusky, jako třeba kremrole a jiné zákusky a bylo nám dobře. Dospělí se bavili o všech radostech i strastech běžného života a nejvíce radosti si užily děti, které již netrpělivě v té době očekávaly svá vysvědčení s vyhlídkou na dva měsíce prázdnin, vždyť se také měly co ohánět, aby snad nějaká ta nepěkná známka se neobjevila na vysvědčení.

Bylo dobře a mělo by to být tak častěji, abychom se poznávali . Sdílené starosti jsou vždy poloviční starosti a radost přenesená na druhého potěší i dvojnásob. Přejeme našemu Otci do dalších let plno radostí, zdraví a hlavně Božího požehnání, aby měl i radost z toho být mezi námi. Pro představu je i pár fotografií k nahlédnutí ve fotogalerii.

  

                                                                            Antonín Tobiška