Jdi na obsah Jdi na menu
 


Křtiny v Poustevně

31. 7. 2009

V neděli 5. července při mši svaté byla pokřtěna malá Anežka Leksová. Byla to radostná slavnost nejen pro Anežčiny rodiče a příbuzné, ale i pro všechny přítomné farníky, kteří nebyli pouze poustevenští, ale také z Vilémova a Velkého Šenova. Členové Vilémovského sboru přijeli zazpívat k této zvlášť milé příležitosti. Anežka byla velmi hodná a tichá. Na této mši svaté bylo přítomno na Poustevnu nezvykle mnoho dětí, protože rodina Anežčiny kmotry měla sebou své tři děti. Dále jsme měli dva dětské a jednoho dospělého ministranta. Pater Kotisz celebroval mši svatou se křtem velmi jemně a citlivě. Bezprostředně po křtu zazněla píseň Mezi hvězdami Tvoje jméno zapsal si Pán. Po skončení mše svaté jsme všichni rádi ochutnali velmi dobré pohoštění.